20. Kolo – DC The Sluníčka x DC Nebožtíci – 13.01.2015

První letošní zápas v domácím prostředí jsme chtěli vyhrát, ale hned od začátku jsme to měli stížené tím, že chyběli 2 hráči základní sestavy – Leon s Lukášem. Místo nich proto museli nastoupit Honza s Lubátorem. Honza hned také začal a výhrou 2-0 nás dostal do vedení. Další hru 501 DO šel hrát Lubátor, ale moc nepochodil a prohrál 0-2 a dovolil soupeři srovnat. Na ligu pak nastoupil spolu s Honzou a ani tentokrát to nebyl žádný zázrak a hru nechali soupeři opět 0-2. Řada pak došla na Bolka, kterému se v poslední době vcelku daří a včera to potvrdil 100% bilancí. Hru vyhrál 2-0 a srovnal celkový stav na 2-2. Na čáru jsem pak nastoupil já a i přes prohru v prvním legu jsem zlepšenou hrou otočil na 2-1 a strhl vedení na naší stranu. V cricketu pak společně s Bolkem jsme potvrdili dobrou bilanci v této hře a zvítězili 2-0 a navýšili naše vedení v půli na 4-2. Do druhé půle jsme pak udělali menší změnu, kdy si dvouhru místo Lubátora zahrála Jana, ale i přes pěkné hody prohrála 0-2. Poté jsem se ke hře dostal opět já a přes pěkný první leg kdy jsem se ujal vedení, jsem se u dalších opět trápil na zavírání a byla z toho prohra 1-2 a soupeřovo srovnání na 4-4. Nadále jsme ale chtěli bojovat o vítězství a ve čtyřhře jsme spolu s Bolkem zvítězili 2-0 a opět dostali náš tým do vedení, které poté skvělou hrou ještě zvýšil Bolek hlavně pak zavřením ve třetím legu na krásných 110 stylem S-20,T-20,D-15. Což si zasloužilo pochvalu. Znovu jsme tedy vedli o 2 body a zbývaly závěrečné 2 hry. První hrál Honza singlovku, kterou tentokrát prohrál 0-2 a soupeř se dostal na dostřel. Rozhodnout tedy musel závěrečný cricket, který odehrál Honza s Lubátorem. Přes nepovedený první leg se jim vyvedl leg druhý, který otočili za nepřiznivého stavu, ale v rozhodujícím třetím udělali pár chyb, které už nestihli smazat a prohráli tak 1-2. Nám tak uteklo vítězství mezi prsty. Konečný stav tak nakonec zněl 6-6. Tradiční poděkování pak patří oběma týmům za pěkný a pohodový večer.