32.kolo DC The Sluníčka-DC Rychlá Rota 19.03 2015

Na tento zápas v domácím prostředí jsme se sešli tentokrát v kompletní základní sestavě a tak jsme si dělali zálusk na solidní výsledek.Začátek jsme měli doslova tragický i když to byly všechno prohry 1-2,tedy kromě čtyřhry která skončila 0-2 pro soupeře a tak to bylo až do hrozivého stavu 0-5.V cricketu poté naši kluci Leon s Lukášem zabojovali a vyhráli 2-0  azískali pro nás pře půlkou impuls v podobě prvního bodu,ale i tak výsledek 1-5 do druhé půle nedával moc nadějí na solidní výsledek.Vzdát jsme se nechtěli a tak do druhé půle jsme postavili nejsilnější sestavu.Nejprve Bolek snížil výhrou 2-0 na 2-5,ale soupeř vzápětí zvýšil výhrou 0-2 už na 2-6 kdy se moc nevedlo Lukášovi.Vzápětí však ve čtyřhře spolu s Leonem zvítězili 2-0 a snížili na 3-6 a malinká naděje na bodík ještě žila.Když poté Leon a po něm já jsme shodně po bojích 2-1 vyhráli své hry tak před závěrečným cricketem bylo na drama zaděláno.Do cricketu jsme nastoupili s Leonem povzbuzeni svými výhrami,ale cricket nám moc nevyšel jelikož jsme nedávali na rozdíl od soupeře triply a to nakonec rozhodlo o vítěztví soupeře 0-2 a celkového 5-7.Z jednoznačného vývoje tedy nakonec bylo drama.Na závěr bych poděkoval jak soupeři za předvedené výkony tak i našemu kapitánovi za výborný buřtguláš.