34.kolo DC Střekováci-DC The Sluníčka 02.04 2015

Druhý zápas po sobě venku nás tentokrát čekal za vodou na Střekově v restauraci Monte Carlo.Ani tentokrát jsme nebyli komletní a pro změnu zase chyběl Leonen s Bolkem,ale ten měl dorazit na druhou půli.Nechyběl tentokrát Lukáš a přítomen byl i sám kapitán Pája,který hned odehrál i první hru kdy na svého protihráče nestačil a prohrál 2-0.Vzápětí se nám povedlo vyrovnat když jsem já svého soupeře porazil 0-2.Do čtyřhry jsem pak musel s Lubátorem,ale ta se nám nevedla a pro změnu jsme zase 2-0 prohráli.Když poté Lukáš a po něm Lubátor své dvouhry shodně prohráli 2-0,tak už nám soupeř odskočil na 4-1 a začínalo to být s námi nahnuté.Situaci jsme pak trochu vylepšili v cricketu,který jsem spolu s Lukášem vyhráli 0-2 a v půli to tak bylo 4-2 pro domácí a musím říci,že se hrálo poměrně rychle a plynule jelikož první půle trvala necelých 80 min.Na druhou část už dorazil i avizovaný Bolek ale úvod obstaral Lubátor a to tedy pěkným dramatem,kdy sice prohrál 2-1 ale dvakrát mu chybělo po jedné šipce aby mohl být slavný.Bohužel se nepovedlo a soupeř odskočil na 5-2.další hru byla řada opět na mě,ale nepotvrdil jsem vítěztví z první půle a tentokrát jsem 2-0 prohrál a výsledek 6-2 už nám dával naděki max.na remízu.Ve čtyřhře pak Bolek s Lukášenm snížili vybojovaným vítěztvím 1-2 na 6-3 a my se ještě nevzdávali.Zvlášt když hned následující dvouhru Lukáš výsledkem 0-2 rozhodl pro sebe a bylo to už 6-4.na řadě pak byl Bolek a tato hra mu až na světlé vyjímky nevyšla podle představ a prohrál jí 2-0,což znamenalo konec nadějí na bodový zisk.V závěrečném cricketu pak spolu s Lubátorem po předchozím zklamání spíše jen dohrávali a skončilo to 2-0 pro domácí a celkově 8-4 za což jim patří poděkování  a též i za občerstvení,ktetré pro nás připravili.Záverečný odjezd před 21.30 hod.byl také perfektní,obzvláště se srovnáním s minulým týdnem kdy byl zápas téměř o 2 hod.delší