43.kolo DC Rychlá Rota-DC The Sluníčka 28.05 2015

K tomuto zápasu jsme nastoupili jako již se v posledních zápasech stává tradicí bez Lukáše,ve složení Lubátor,Leon,já,Kata,Bolek jenž dorazil později a Kali jako fanoušek.Začal tedy Lubátor,ale prakticky neměl šanci,jelikož soupeř zavíral poměrně exelentně a hlavně brzy 6 a 7 kolo.Vzápětí jsem ,ale vydřenou výhrou 1-2 srovnal a  šlo se do čtyřhry,kterou jsem odehrál s Lubátorem,ale ten mě v závěrech moc brzdil a tak soupeř vyhrál 2-0.Pak už nastoupila silnější dvojice a hned se podařilo Leonovi vítěztvím 1-2 opět srovnat celkový stav utkání.Bolek pak sice 2-1 prohrál,ale v cricketu pak spolu kluci zahráli suprově a vítěztvím 0-2 srovnali stav po půli na 3-3.Druhá půle už tak slavná nebyla.Lubátora vystřídala Káta,aby získávala trochu více zkušeností ze zápasů a jedinej bodík pro nás vyplul,když Bolek s Leonem vyhráli čtyřhru,jinak už jsme zaznamenali samé prohry a tak konečný stav zápasu byl 8-4 pro domácí.Závěrečné poděkování patří všem zůčastněným za pohodový večer a krásné hry plné pěkných hodů a při té příležitosti též pochvala pro Bolka za hozené bingo“19″