4. Kolo – DC The Sluníčka x DC Střekováci – 03.07.2014

Na tento domácí zápas jsme se sešli opět v hojném počtu a tak si zahráli tradičně všichni zúčastnění. První půle byla velice vyrovnaná a všechny hry končily remízou. Jediné dva rozdílové bodíky jsme získali v criketech, které vyhrál Leon a já. Po půlce jsme tedy vedli 6-4 a do druhé půle opět nasadili všechny hráče. Hned zkraje druhé půle Leon a po něm i Bolek, navýšili naše vedení  a i když se pak Simče nepovedlo uhrát žádný bodík, tak naše vedení bylo stále dostatečné. V další hře nám potom Lubátor předvedl jak se nemá hrát cricket a soupeř tak snížil náš náskok na 10-7. Současně soupeř ještě vycítil šanci. Následně nastoupila Janča a dá se říci, že si zahrála derniéru… naposledy totiž hrála pod svým dívčím jménem Štulová, jelikož již brzy se z ní stane paní Kalamenová. Hra se jí povedla a uhrála důležitou remízku, která stále udržovala naše tříbodové vedení. Tím se nám vidina vítězství přiblížila a to jsme na závěrečné dvě hry měly silné obsazení hráčů základní sestavy. Nakonec jsme Bolek i já utrpěli vítězství a tak konečný výsledek vyzněl 15-8 pro Sluníčka. Byl to takový malý dárek pro Janču. Doufejme, že se nám bude i nadále dařit a ještě nějaké vítězství v letní lize přidáme. Ještě bych neměl opomenout soupeři poděkovat za pěkný zápas.