7. Kolo – DC The Sluníčka x DC Vorvani – 24.07.2014

I když se nás letos na letní zápasy schází hodně, tentokrát jsme řešili velký problém, jelikož ještě v 18:10 hod, jsme tam seděli sami s Lonkem. Nakonec se povedlo Bolkovi dorazit dříve než předpokládal a tak se s menším zpožděním mohlo začít hrát. Pro nás to byl zápas ve kterém jsme neměli co ztratit a tak jsme mohli hrát v klidu. Už úvodní hra 301 MO naznačila, že to nebude jednoduché a i přes naše vedení nakonec skončila remízou. Leon poté vyhrál svůj cricket a získal vedení na naší stranu. Po něm nastoupil Lubátor, ale tentokrát neměl motivaci v podobě jídla na stole jako minulý zápas a asi proto svou hru prohrál. Je ale pravda, že dvakrát na středy. Bolek a já jsme potom uhráli remízy při svých zápasech a Bolek při dalším cricketu s Márou V., zůstal takřka bez šance, když mu ho Mára zavřel excelentně v 7 kole. První půle tedy vyzněla pro hráče soupeře 4-6. Jelikož nás do druhé půle ještě pár přibylo, tak si opět zahráli všichni zúčastnění. Začali jsme docela suprově a rychle zásluhou Leona a Lubátora, kteří své hry 501vyhráli shodně 2-0 a my rázem vedli 8-6. Poté za nás nastoupila Janča a tentokrát poprvé jako vdaná paní Kalamenová. Proti Márovi moc šancí neměla a tak soupeř srovnal krok a vyrovnal na 8-8 (i když špatně Janča nezahrála). Každopádně bylo před závěrem na drama zaděláno. Následující cricket byl tedy poměrně důležitý a mě se povedl vyhrát a strhnout vedení na naší stranu. Hned poté za nás snad po půl roce po zranění své ruky nastoupil Kali a vybojoval cenou remízu. My tedy stále drželi vedení. O to jsme však následně přišli, když se Bolkovi moc nevedlo a prohrál. Soupeř se tím dostal před posledním zápasem do vedení 10-11. Vše to tedy zůstalo na mě. I když to nebyly příliš vyvedené hry, nakonec se mi povedlo soupeře zdolat 2-0 a vybojoval jsem tak  pro nás konečné vítězství 12-11. Ná závěr tedy gratulace pro Sluníčka a zároveň i poděkování soupeři za povedený večer a suprové hry. 🙂