8. Kolo – DC The Sluníčka x DC Tygříci – 31.07.2014

K tomuto zápasu měly oba týmy problém se sejít včas a tak jsme po dohodě začaly hrát až v 18.30 hod. Tradičně nám úvodní 301MO nešla, i když jsme ji odehráli v nejsilnějším složení, ale stejně nám to nepomohlo. Prohráli jsme ji 0-2. Zatím doposud platilo, že když nám tato úvodní hra nešla, tak poté jsme většinou v celkovém součtu zvítězili. V dalších hrách se to skutečně začínalo potvrzovat. Nejprve Leon snížil v cricketu na 1-2. Po něm došla řada na mě a ani já nezůstal pozadu a svou 501DO vyhrál i s hozeným bingem“19″, což se mi zase povedlo po delší době. Rázem to bylo 3-2 pro nás. Hned na to navázal i Bolek svým vítězstvím a už jsme vedli 5-2. Poté šel na plac Lubátor proti jediné ženě v zápase, ale moc mu to nesedlo a prohrál 0-2. Čímž se tedy soupeř dostal na dostřel jednoho bodíku. Na řadě pak byl další cricket a ten se opět stal naší kořistí, o níž se postaral Bolek. My tedy v půli vedli 6-4, ale vyhráno ještě nebylo. Druhá půle začala nejprve dvěma remízami, které stále udržovaly naše dvoubodové vedení. V další hře to má porážka docela zkomplikovala a soupeř srovnal krok. Hned v další hře jsem měl možnost v cricketu alespoň částečně se rehabilitovat, což se povedlo a my potvrdili, že v této disciplíně jsme silní. Před závěrečnými třemi hrami 501DO jsme vedli těsně 9-8 a stačili by nám k celkovému vítězství 3 remízy. To se nakonec ale nevyvedlo, jelikož Bolek s Leonem si vybrali slabší chvíle a své hry prohráli. Tím bylo o vítězi zápasu rozhodnuto a poslední hra se už dohrávala jen s povinnosti. Ta nakonec skončila remízou a celkové skore zápasu vyznělo 10-13 pro soupeře. Tímto soupeřům na závěr gratulujeme k vítězství a též k povedenému večeru, který byl plný pěkných her na obou stranách.