3. Kolo – DC Střekováci x DC The Sluníčka – 20.06.2013

Jelikož jsme hráli zápas na Střekově, čili za vodou, tak jsme se museli domluvit a hned zkraje chválim a děkuju Simče za sebeobětování, že odřídila cestu zpět. Ted už k zápasu. Začátek nám absolutně nevyšel a první bodík udělala až Simča za stavu 3-0. Po jejím zápase, který nakonec skončil remízou jsme načali obrat a postupně Lubátor a pak já jsme zápas do půle otočily ze 4-1 na 4-6, což již vypadalo nadějně. Začátek 2 půle nám opět vůbec herně nevyšel a soupeř toho využil a vyrovnal. Vyrovnaný stav vydržel i po další hře a tak další bodík navíc pro nás získal Lubátor v cricketu. Stav 8-9 před závěrečnými hrami vypadal nadějně, ale Simča ani já jsme neuspěli a tak si soupeř zajistil vítězství a v závěrečné hře, při které šlo už jen o prestiž zahrála taky Rakša, která vybojovala remízu a svůj první bodík v lize. Celkové skóre tedy nakonec bylo 13-10 pro Střekováky, kterým tak blahopřejeme k vítězství.