5. Kolo – Pohodáři x DC The Sluníčka – 21.07.2011

Jelikož jsem na tento zápas byli jen 3, tak soupiska byla dopředu jasná. Byl to již druhý zápas ze tří, který odehrajeme u soupeřů a začal pro nás naprosto skvěle, když jsme vyhráli úvodní 301 MO a rychle se dostali do vedení. Po této hře dorazil soupeřův nejlepší hráč a náš bývalý Jarda B.a skóre se začalo rychle otáčet. Po dalších třech hrách jsme najednou 5-2 prohrávali. Vzdát jsem se lehce nechtěli a tak Míra a já jsme zabojovali a v půli byl nerozhodný stav 5-5. Ve druhé půli ač jsme se snažili sebevíc, jsme neustále jen dotahovali. Za stavu 11-6 jsme si řekli, že zkusíme nemožné a stav ještě otočíme. Začal jsem to výhrou já a ještě jsem si k tomu podruhé v letní lize hodil bingo“19″. Poté vyhrál i Míra a před poslední hrou to najednou bylo jen o bodík a my ucítili šanci. Ale to by musel za nás Lubátor překvapit a porazit Jardu Béra, což se mu nepovedlo a zápas jsme prohráli 13-10. Škoda, že se více nedařilo Lubátorovi, protože bylo v našich silách v tomto zápase uspět a myslím, že soupeře, který je v letní lize stále bez prohry, jsme pěkně potrápili. Soupeři gratulujeme k výhře a za super zápas.