9. Kolo – DC The Sluníčka x DC Střekováci – 18.08.2011

Tento zápas se nám nějak nevyvedl a ještě podruhé za sebou jsme prohráli o pouhý bod. Přitom to na začátku vypadalo,že oproti soupeři, který přijel jen ve třech, jsme v menší výhodě. My jsme byli v celku hojném počtu, tak se v 18 hod. začalo hrát. Po úvodním hře 301 MO byl stav nerozhodný a poté, co soupeř vyhrál cricket a další hra skončila plichtou, získal jednobodový náskok. Ale od této chvíle se začalo skóre pomalu přiklánět na naší stranu a v půli jsme nadějně 6-4 vedli. Jenže druhá půle pro nás nezačala dobře a soupeři se po další vyrovnané a poté i vítězné hře, povedlo vyrovnat. Nám se v tu chvíli nějak přestalo dařit a až dokonce už jsme jen dotahovali skóre, které nakonec vyznělo 11-12 pro soupeře. Děkujeme soupeřům za pěkný a napínavý zápas.