13. Kolo – DC The Sluníčka x DC Kamenáci – 21.11.2013

Opět na mě po delší době vyšlo udělat zápis a vystřídal jsem tak tradičního redaktora Rakšu. Jelikož jsme od začátku hry nebyli kompletní, tak jsme museli se sestavou trochu improvizovat. Po druhé po sobě dostal příležitost zahájit Lubátor, ale ani tentokrát se mu nepovedlo zvítězit a prohrál 0-2. Druhá hra do které jsem nastoupil já byla vyrovnanější protáhla se na 3 legy, jenž ten rozhodující jsem si užil a v 8 kole zavřel. Ale toto ještě nemělo být nejlepší zavření večera. Po tomto vyrovnání jsme nastoupili s Kalim do ligy, ale tam nám to nějak nesedlo a prohráli jsme 1-2. Již během této hry dorazili naši opozdilci Bolek s Leonem a nadešli jejich chvíle. Nejprve Leon se zahříval a první hru vyhrál až na středy, ale ve druhé už s přehledem zvítězil. Bolčus po něm vyhrál pohodlně a dokonce ve druhém legu zavřel v 7 kole 95 T“19″,D“19″. Poté jako osvědčená dvojice nastoupili do cricketu, který krásně vyhráli a zvýšili naše vedení po půli na 4-2. Následovala kratší pauza s občerstvením pro soupeře a mohlo se pokračovat ve slibně rozjetém utkání. Jenže soupeř se nechtěl vzdát a bojoval. Druhá půle pro nás začala tragicky, když ani já a poté ani Lubátor jsme neměli šanci a dovolili soupeři srovnat na 4-4. Takže další výzva byla pro Leona s Bolkem, kteří v lize opět strhli vedení na naší stranu. Jenže tím se zřejmě vyházeli a následující dvě dvouhry ovládli soupeři a to jako by je polilo živou vodou. Zbýval poslední cricket a v něm jsme s Kalim potřebovali vyhrát. Zřejmě se na nás podepsala nervozita a z toho i nepřesnosti v hodech. Ale na druhou stranu musím uznat že soupeřům ten cricket jak se říká, sednul a po zásluze vyhráli 0-2 a tím pádem i celý zápas 5-7. Na závěr tedy poděkování soupeřům za pěkné hry a zábavný večer.