20. Kolo – DC The Sluníčka x DC Vorvani – 09.01.2014

Na zápas jsme se sešli v poměrně hojném počtu a tak se krátce po 18. hodině mohlo začít hrát. Začátek jsme měli doslova katastrofální a rychle jsme prohrávali 0-3. Taky hlavně proto, že Mára Vaclavík, tak trochu šílel, kdy tam zavřel pěkně 6. kolo. Dále taky, že Bolek poslední zápasy né a né prolomit šňůru a vyhrát alespoň nějakou dvouhru. Do půle se nám pak sice podařilo vyrovnat, ale to pak bylo vše. Ve druhé půli pak Vorvani vyhráli 4 hry po sobě a o vítězi bylo rozhodnuto. A tak v závěrečných dvou hrách si oba týmy ještě připsaly po bodíku. Závěrečné skóre bylo tedy 4-8 pro soupeře a tak na závěr patří tradiční poděkování soupeři. Pro soupeře zápas skončil a rozešli se. Tedy až na Máru, který ještě zůstal. Ten pak po dohodě dostal od Sluníček alespoň tzv. deku..:) Poté jsme si ještě zvolili občerstvovacího pokladníka v podobě Rakši, ale je ve hvězdách jestli si to pamatovala, jelikož dámský fanouškovský kotel se tentokrát dostavil později a v hlavně v lehce opojeném stavu. No tak uvidíme příště ….