25. Kolo – DC The Sluníčka x DC Knížata – 06.02.2014

Na zápas jsme se sešli až na Fandu v nejsilnějším složení a jelikož jsme hráli proti poslednímu týmu v průběžné tabulce, tak povinnost velela vyhrát. Jenže co čert nechtěl, naši pravidelně bodující chlapci Leon s Bolkem své úvodní dvouhry prohráli a soupeř byl na koni. Alespoň, že se jim povedlo napravit si reputaci ve společné 501, kterou vyhráli a s nížili na 1-2. Pak jsem to vzal do ruky já s Vikym a skóre jsme otočili na naší stranu. Když jsme vyhráli i v cricketu, byl po půli stav 4-2 pro nás. Jenže jako by ty začátky pro nás byly prokleté. Tentokrát jsem já prohrál úvodní dvouhru druhé půle se stejným soupeřem, kterého jsem v první půlce porazil. Jenže opět už to bylo jen o 1 bodík a soupeř se řádně hecoval a stále cítil šanci na nějaké to překvapení. To už ale naši nepovolili a následující 4 hry ovládli. Tím jsme soupeřům odskočili na rozhodující rozdíl. V závěrečném cricketu, kdy už o nic nešlo, si Knížata připsali ještě jeden bodík za vítězství, což v celkovém součtu znamenalo vítězství Sluníček 8-4. Ale spíše aniž bych podceňoval soupeře „jen“. Jinak jim patří tradiční poděkování za pěkný večer a dobrou zábavu. Na závěr bych ještě podotkl Vikyho zavření v 8. kole na 109 : T-19, S-20 a D-16 a moje též 8. kolo na první šipku tradiční D-16.