37. Kolo – DC The Sluníčka x DC Pretorians – 17.04.2014

Tentokrát jsme opět měli problém dát dohromady základní čtveřici, jelikož Bolek, Pája a Fanda byli v práci a Kali dorazil s rukou v sádře. Soupisku na první půli jsem nějak slepili a pro tento zápas vyšla úvodní hra na Lubátora. Musím říci, že to bylo opravdu napínavé, všechny 3 legy se řádně protáhly a chlapci je končili až rozhozy na středy. Ale to co jim nešlo ve hře vynahradili si v rozhozech, kdy pokaždé úvodní šipku zamířili do modrého středu. Ale nakonec soupeř měl více štěstí a ujal se vedení. Poté jsem sice hned vyrovnal, ale vzápětí ve čtyřhře s Lubátorem, kterému to nešlo a obě hry jsem mohl(nemohl) zavírat, protože jsem byl blokován, si soupeř vzal vedení opět na svou stranu. Pak už nastoupila osvědčená dvojice Lonek s Bolkem, který už dorazil s roboty a bodíky začaly naskakovat na naší stranu. Každý vyhrál svou dvouhru a spolu i cricket a tak jsme po půli vedli 4-2. Ve druhé půli jsme hned navýšili naše vedení, když jsem svou dvouhru vyhrál já a pak i Bolek a s úspěchem na vítězství to vypadalo nadějně. Soupeř sice ještě ve čtyřhře snížil na 6-3 a popravdě musím říci, že v této disciplíně se nám poslední dobou moc nedaří. V závěru už jsme soupeřům nepovolili žádný bodík a na konec dokráčeli k pohodlnému vítězství 9-3. Soupeře jsme tak v celkové tabulce bodově vyrovnali. Ještě nesmím zapomenout na Fandu, který také zasáhl do závěru zápasu a přispěl bodíky k celkovému vítězství. Soupeřům děkujeme za pěkný večer a dík patří také naší Janče za připravené občerstvení. Už se těšíme na příští zápas kdy nás čeká derby s Ropákama.