22. Kolo – DC The Sluníčka x DC Nebožtíci „B“ – 23.01.2014

Tento zápis je trochu opožděný, jelikož ho tentokrát přislíbila napsat Simča. Bohužel do dnešního dne mi zápas nedorazil. Ale teď již něco málo k průběhu. Sešli jsme se před 18. hodinou, ale chvíli se muselo čekat na soupeře, který se telefonicky omluvil, že se opozdí cca. o 10 minut. V 18:10 soupeři opravdu dorazili a začalo se hrát. Hned od začátku zápasu jsme se výjimečně vrhli do vedení. To se nám poslední dobou často nestane. Náš počáteční úspěch však zkazil Profesor, který v zápětí hned druhou hru prohrál. To ještě nevěděl, co ho čeká dál. Ihned nastoupil do čtyřhry společně s Lubátorem. V té se sice trochu trápili, ale nakonec vyhráli. Pak už to jelo jak na běžícím pásu. Hry byly vyrovnané, ale my byli o trochu lepší a měli jsme také trochu víc toho štěstí. Po první půli byl stav 5:1 pro nás a mi tedy začali mixovat se soupiskou na druhou půlku. V poločase se také podávalo občerstvení, na které naše Rakša nezapomněla. Současně se i na stole objevili panáky a to proto, jelikož kapitán slavil narozeniny. Po krátké občerstvovací přestávce se tedy začalo opět hrát. I v druhé půlce se nám dařilo, tedy až na Profesora, který opět svou dvouhu prohrál. Do závěrečného kriketu nastoupil i kapitán, který v tu dobu už na šipky moc neviděl, ale přeci se povedlo jemu s Fandou ten cricket vyhrát. Závěrem ještě musím pochválit Profesora, že si po delší době hodil BINGO 19 a to i přesto, že jediné dva body, které jsme ztratili, prohrál on. Konečný stav tedy výhra 10:2. Soupeřům děkujeme za pěkné hry a už se těšíme na příště.