1. Kolo – DC Žížaly x DC The Sluníčka – 20.9.2012

Tak nám opět po prázdninové pauze vyplněné letní ligou, začala nová sezóna naostro a hned jsme vyrazili k Žížalám, se kterými hrajeme vždy vyhecované zápasy. No a ani tentokrát to nebylo jiné. Začátek byl docela rychlý, jelikož 2 úvodní hry jsme stihli během 14-ti kol a k získání alespoň jednoho legu mě s Bédou nestačilo ani hozené bingo na „19″ a připravené zavírání v 5 kole. Od začátku jsme neustále museli dotahovat náskok soupeře a i když nejlépe z nás zahrál Bolčus, tak i to bylo málo. O půli to bylo 4-2 v náš neprospěch. I když začátek druhé půle nám moc nevyšel, tak hry byly vyrovnané a klidně se to mohlo otočit v náš prospěch. Ale bohužel trošku toho štěstíčka chybělo. I poté, co jsme se v závěru ještě snažili zdramatizovat utkání, tak už od stavu 7-3 bylo rozhodnuto o vítězi. Závěr jsme ale nevypustili a dohráli jsme celý zápas se vztyčenou hlavou. Konečná prohra 7-5 ale bohužel zamrzí. Tentokrát mohli být i důležité body. Soupeřům děkujeme za pěkný večer a vynikající občerstvení v podobě guláše.