19. Kolo – DC Pretorians x DC The Sluníčka – 17.01.2013

Na delší dobu poslední zápas s týmem z 2 ligy jsme si chtěli užít a pošesté za sebou zvítězit. Jelikož jsme se opět sešli v nejsilnějším sestavě, tak soupiska byla daná a stačilo jen určit pořadí v jakém budeme hrát. Dá se říct, že od první hry s několika výkyvy jsme měli jednoznačně navrch a vlastně až do cricketu jsme první půli vládli bez problémů. Čili v půli byl stav 5-1 pro nás. Do té druhé jsme nechtěli nic podcenit, tak jsme naspali opět stejné hráče, jen v trochu jiném pořadí. Jenže už po dalších dvou hrách byl stav rozhodnutý 7-1 v náš prospěch a tak prakticky až na Fandu jsme zbylé hráče prostřídali Lubátorem a Kalim, kteří toho v posledních zápasech moc neodehráli. Těm to šlo a tak skóre nám neustále narůstalo. Na poslední cricket si zahráli rodinný boj Fanda se Simčou a i přes vyrovnané všechny 3 legy nakonec těsně prohráli. Na konečném výsledku 10-2 pro nás už to však nemělo podstatný vliv. Tentokrát vynechám chválu jednotlivců, ale pochválím celý tým, za to jak jsme zápas odehráli. Na závěr ještě tradiční poděkování soupeřům za pěkný večer a pěkné hry.