27. Kolo – DC The Sluníčka x DC Draci – 14.03.2013

Tento zápas se mě nechce raději ani moc komentovat. Jelikož jsme do něho nastoupili oslabení o 2 hráče, kteří hrají pravidelně a také sbírají body, byla už naše pozice na začátku utkání těžká a hned od začátku se to projevilo na skóre. Mohli jsme první leg uhrát v první půli hned ve druhé hře, když hrál Bolčus s Charouskem M., který mu hodil 2 binga“19″. Bohužel se to ale nepodařilo i přesto, že Bolčus bojoval vcelku vyrovnaně. Do druhé půle jsme jen lehce proházeli hráče, kdy se mě hned v první hře povedlo vyhrát nad Charouskem 2-0 a to také byl jediný bod a legy, které jsme v tomto zápase získali. Takto rychlý zápas měl alespoň jediné pozitivum, že jsme krásně stihli začátek odvety EL mezi Fenerbachce a Plzní. Soupeřům děkujeme za pěkné hry a gratulujeme k vítězství.