32. Kolo – DC The Sluníčka x DC Jokers – 18.04.2013

K tomuto zápasu jsme se sešli v plné sestavě a tak se v 18 hod. mohlo začít hrát. Nám opět jako minulý týden nevyšel absolutně úvod a rychle jsme prohrávali 0-3. Tradičně jsme dojeli na naše neproměněné zavírání, které soupeř trestal. Poté Leon a následně Bolek vykřesali naději a snížili před cricketem na 2-3. Na mě s Fandou bylo dokonat finiš a před půlkou srovnat stav, ale hry nám absolutně nevyšly a tak po půli byl stav 2-4. Do druhé půle jsme nastoupili bojovně a s cílem pokusit se o obrat, jenže tento večer nám nebylo asi souzeno vyhrát a obzvlášť já jsem měl prostě večer blbec. Nevycházelo mi zhola nic a to jsem se mohl rozčilovat, jak jsem chtěl. Ale ani to tentokrát nepomohlo. Prohrál jsem svůj další singl, a i když Fanda snížil na 3-5 a šance stále žila, tak jsme následně prohráli čtyřhru  a stav byl již 3-6. Soupeř pak hned využil první mečbol a tak za stavu 3-7, kdy již bylo o vítězi rozhodnuto, jsme v závěru jen kosmeticky snížili a upravily skóre na přijatelných 5-7 o což se zasloužili hlavně Leon s Bolkem. Jak už jsem psal, tak já s Fandou jsme snad zažili nejhorší zápas za celou sezonu, kdy už to snad ani horší být nemohlo. Soupeři gratulujeme k vítězství a pro nás si přeju do příštích zápasů více štěstí.