35. Kolo – DC Ropáci x DC The Sluníčka – 09.05.2013

Po posledních nezdarech jsme potřebovali konečně zabodovat, a jelikož jsme byli skoro v kompletním složení, tak cíl nebyl nereálný. Fandovi se sice první hra úplně nepovedla, ale Bolčus vzápětí vyrovnal a poté s Kalim bojovali ve čtyřhře, která byla vyrovnaná. Nakonec ale padli 2-1 na legy a tak jsme opět museli dohánět ztrátu, což se mě vzápětí po vcelku nepovedených hrách povedlo. Za stavu 2-2 nastupoval Kali, kterému se poslední dobou moc nevede, i když se s tím sám osobně pere, aby se to zlepšilo. Ale i přes dobrý výkon to na bodík nestačilo. Následně mě a Fandovi absolutně nevyšel cricket, respektive soupeř ho zahrál suprově a poodskočil nám po půli na 4-2. My jsme se však vzdát nechtěli a do druhé půle vlétli raketově a rychle jsme vyrovnali stav na 4-4. A tak se začínalo prakticky od začátku a čekala nás důležitá čtyřhra do, které jsem nastoupil já s Fandou. Musím říct, že to byl nervy drásající boj, který jsme nakonec ve třetím legu rozhodli v náš prospěch a poprvé v zápase se ujali vedení. Důležitý pátý bod jsme tedy získali my a taky trochu té psychické výhody do závěru. Když v následující hře Kali doslova vydřel šestý bod, tak se nám vítězství pomalu přiblížilo a bylo na Fandovi, aby potvrdil vítězství rozhodujícím bodem. To se mu také po boji povedlo a my mohli konečně slavit výhru. Nic na tom už nezměnil závěrečný prohraný cricket, který nám tedy popravdě poslední dobou nějak moc nejde. Závěrečný výsledek tedy zní Ropáci x Sluníčka 5-7. Ropákům děkujeme za pěkný večer, prima posezení a také občerstvení, které nachystali.