7. Kolo DC The Sluníčka x DC Vorvani – 25.10.2012

Na tento zápas jsme se sešli v plné síle. 20 minut před zápasem jsme zjistili, že nám automat nepíše středy, takže došlo na opravu. Zprovoznit se to podařilo asi minutu před 18. hodinou, takže zápas se mohl odehrát. Hned od začátku jsme do toho šli naplno a i díky tomu jsme se ihned ujali vedení. Poté již celý zápas pokračoval v naší režii. Lítalo nám to, dokonce i zavíralo a díky tomu jsme již v půlce vyhrávali 5:1. Jelikož jsme nechtěli nechat nic náhodě, tak i do druhé půle jsme nasadili, co šlo. Díky tomu se nám povedlo vyhrát většinu her a celý zápas se nám podařilo vyhrát s konečným skórem 9:3. Konečně první výhra v sezóně. Samozřejmě velké poděkování soupeřům za krásné hry, zcela určitě nám nedali nic zadarmo. Velká pochvala Fandovi, který 1. hru v druhém legu zavřel v 8. kole stylem D20 D20. Poté v 1. cricketu v druhé hře vyhráli Profesor s Bolkem v 9. kole s bodovým ziskem 111 bodů. Dále ještě určitě za zmínku stojí kapitán Pája, který konečně opět začal aktivně hrál a ze třech odehraných her vyhrál všechny 2:0. Znovu obrovské díky soupeřům za super večer a skvělé hry. Sluníčka konečně slaví 1. výhru v sezoně.!!!!! SLUNÍČKA !!!!