2. Kolo – DC Semtex x DC The Sluníčka – 22.09.2011

K tomuto zápasu jsme se sešli bez problému a tak se mohlo v 18 hodin začít hrát. Tradičně se nám úvod moc nevyvedl, ale nebylo to tak hrozné jako minulý týden. Po první prohrané hře Fandy se vzápětí Mírovi povedlo rychle srovnat a i když pak Kali s Lubátorem prohráli těsně čtyřhru, tak jsme začínali pomalu získávat navrch a jelikož já a po mě Čermy jsme své dvouhry vyhráli a vzápětí zabodovali krásným cricketem za který se prý mohu pochválit, dostali jsme se tak do nadějného vedení po první půli 2-4. Bylo jasné, že soupeř se jen tak nevzdá a to se také ve třetí čtvrtině zápasu ukázalo. Nám se nějak přestalo vše dařit a z nadějného vedení jsme najednou prohrávali 5-4 a aby toho nebylo málo, tak ani následující hra se Čermymu moc nevyvedla. Díky tomuto jsme tedy před posledníma dvěma hrami nabrali dvoubodovou ztrátu. Já jsem pak ještě vykřesal naději alespoň na remízu, ale ta hra, kterou jsem vyhrál, až na středy moc povedená nebyla. I když Míra s Fandou v závěrečném cricketu bojovali a hráli pěkně, tak prohře 2-1 už nezabránili a my nakonec padli 7-5. Soupeři gratulujeme k vítězství a kdyby jim příště upadlo i trochu toho guláše na kterým si v půli pochutnávali, tak by byli úplně nejlepší.