13. Kolo – DC The Sluníčka x DC Avalanche – 08.12.2011

Na zápas jsme se sešli v nezvykle hojném počtu a tak se těsně po 18. hodině začalo hrát. Opět jsme brzy prohrávali 0-2 i když šance byli, ale my opět nezavírali a soupeř to zvládal, jak už to bývá na první šipku. Ve čtyřhře pak kluci zabrali a po pěkných hrách, kdy se Fandovi třikrát po sobě povedlo hodit 83, snížili na 1-2. V dalších hrách už se nám opět nevedlo podle našich představ a tak po půli byl stav 1-6 v náš neprospěch. Na druhou půlku dorazil Čermy, tak jsme si řekli že zkusíme zápas ještě zdramatizovat. Bohužel jsme ale pokračovali v nevýrazných výkonech z první půle. Opět se nám povedlo vyhrát čtyřhru a podotkl bych Lubátorovo vítězství nad Škopkem. Celkový výsledek tedy skončil 3-9. Soupeřům děkujeme za hezký večer.