16. Kolo – DC Žížaly x DC The Sluníčka – 05.01.2012

První zápas v novém roce a hned prestižní utkání se Žížalama jsme chtěli překvapit a konečně zvítězit.Sešli jsme se skoro v plné sestavě a tak odhodlání bylo velké.I přes úvodní prohru hned Čermy vyrovnal,ale potom jako by přišel zásek a do půlky už jsme neudělaly bod i přesto,že hry bylo vyrovnané,ale vždy nám kousek chyběl a to se nebudu stále dokola opakovat,že největší problém byl v zavírání.Do druhé půle jsme šli z odhodláním utkání zdramatizovat,ale pokračovalo to v duchu první půle kdy soupeř získával bod po bodíku.Výjimka byl opět Čermy,který ještě vykřesal malou naději a pak v závěru ještě Lubátor korigoval nepříznivé skóre. Jinak děkujeme za pěkný večer a hlavně Mírovo super gulášek!!!! Celkový výsledek byl tedy 9-3.