31. Kolo – DC The Sluníčka x DC Avalanche – 19.04.2012

Na zápas se nás sešlo celkem dost, tak bylo z čeho vybírat a těsně po 18 hod. se začalo hrát. Komentář k tomuto zápasu se těžko hledá, jelikož v první půli jsme prohráli jednoznačně 0-6 a ke všemu jen s jediným uhraným legem, který se povedl mě. Do druhé půle jsme proto nasadili i hráče, kteří normálně nehrají, aby také dostali šanci se ukázat a velice dobře s tím naložila Jana, ktetrá pro nás získala první bodík za už rozhodnutého stavu. Stejně zaslouží velkou pochvalu. Ke konci jsem ještě přidal jeden bodík já a tak nakonec jsme utrpěli debakl 2-10. Musíme uznat, že soupeř byl nad naše síly a tak gratulujeme k vítězství a také za příjemné posezení, které se protáhlo až k půlnoci a taky hezkému pokusu o karaoke, ale bohužel Tomášovi nějak nefungoval mikrofon.