32. Kolo – DC Los Nemehlos x DC The Sluníčka – 26.04.2012

K tomuto zápasu jsme se sešli prakticky v nejsilnějším složení a jelikož soupisky byly napsány brzy, tak už se začalo hrát ještě před 18. hodinou. Jak poslední dobou bývá tradicí, začátek se nám vůbec nepovedl, tak jsme rychle prohrávali 3-0 bez vyhraného legu. Hned na to se nám ale povedl získat první leg a v další hře získal Kali i první bod. Poté se mě s Kalim povedl cricket, který jsme otočili a snížili tak skóre na přijatelných a do druhé půle hratelných 4-2. Vzdát jsme se jen tak nechtěli a tak jsme do druhé půle malinko přeházeli jednotlivce na singly a přesto že soupeř nám hned odskočil na 5-2, tak jsme dále bojovali s nepřízní skóre. Soupeř nevypadal, že by byl neporazitelný a následující singl a čtyřhra, které jsme vyhrály, upravily skóre na 5-4 a vytvořily šanci pro nás uhrát solidní výsledek. Vzápětí nám soupeř ale opět odskočil na rozdíl dvou bodů. Jenže vzápětí Fanda ve vynikající hře s Moukysem vyhrál a dokonce mu zavřel v 8 kole 118. Tím nám vykřesal ještě naději. Před závěrečným cricketem jsme cítili obrovskou šanci, získat alespoň bodík a tak to měli na bedrech Míra s Fandou. Bylo to krásné vyvrcholení tohoto boje a i přesto, že se jim to nakonec nepovedlo a prohráli 2-0, tak obě hry byly otevřené až dokonce a k úspěchu jim chybělo strašně málo. Při troše štěstí to mohlo být i obráceně, ale my ty tzv. sousedky budeme asi házet pořád. Samozřejmě že i v ten nejméně vhodný okamžik. Myslím, že stavu 4-0, už asi málokdo věřil, že se nakonec takhle vzchopíme a prohrajeme po velkém boji 7-5. Soupeřům děkujeme za pěkný večer a super hry.