6. Kolo – DC Šmoulíci x DC The Sluníčka – 14.10.2010

Byl to další ze zápasů, kdy jsme nemuseli daleko cestovat, ba naopak jsme přešli chodbu a byli na soupeřově půdě. Zápas se pro nás začal od začátku vyvíjet velice dobře a rychle jsme 2-0 vedli. Soupeř se jen tak lehce nevzdal a tak po půli byl stav nerozhodný 3-3. Po delší době jsme nevyhráli první půlku. Jelikož soupeř v lize zatím ještě nevyhrál, tak jsme věřili že snad nebudeme první koho porazí. Druhá půle byla vyrovnaná a dokonce nebylo jisté na čí stranu se přikloní více štěstí. Nakonec to byl soupeř, který tak zaznamenal první vítězství i když jsme jim v posledním cricketu pořádně zatápěli a do poslední šipky jim nic nedarovali. Byla to škoda. K remíze chybělo málo. Soupeři děkujeme za pěknou hru a gratulujeme k výhře.