21. Kolo – DC Semtex x DC The Sluníčka – 10.02.2011

K tomuto nepříliš oblíbenému zápasu díky malému místu u odhodové čáry jsme přijeli v plné síle dvěma auty. Hned od začátku to byly velmi vyrovnané hry a nikdo ze soupeřů se nedostal do bodového úniku. Takže po půli nebylo divu, že stav utkání byl vyrovnaný 3-3. Do druhé půle nám určitě pomohlo, že již nenastoupil kapitán domácích Radek, který v první půli házel výborně a to nás nastartovalo takovým způsobem, že jsme hru prakticky ovládli, soupeři již nedali žádnou šanci a vyhráli celkově 4-8. Určitě stojí za zmínku i Fandovo hozené bingo „19″ ve čtyřhře, kterou následně s Mírou vyhráli, což se tak pravidelně po hozeném bingu nestává. Pochvalu určitě zaslouží celý náš tým za hlasité povzbuzování, čímž jsme určitě otupili sílu soupeře, kterému Zároveň Děkujeme za pěkný zápas.