34. Kolo – DC Los Nemehlos x DC The Sluníčka – 12.05.2011

Na tento zápas jsme měli vůbec problém se sejít, jelikož Fanda s Mírou nemohli a Pája měl noční. Nakonec Lubátor alespoň sehnal Lonka, který v této sezoně nastoupil snad k jednomu utkání, ale důležité bylo, že jsem byli čtyři a mohli jsme začít hrát. I přes úvodní prohru jsme ihned vyrovnali a vypadalo to, že by jsme mohli i nadále ve vyrovnaných bojích s tímto soupeřem pokračovat, ale né co se týče skóre. Naše vítězství z posledního zápasu s Nemehlos bylo těsné, ale jejich vypadají jednoduše, i když toto takové opravdu bylo. Po půli jsme prohrávali 5-1 a tak do druhé půle jsme nastoupili už i trochu rezignovaně. A to proto, že jsme věděli, že naše šance na nějaký úspěch i minimální jsou takřka beznadějné. I přes sebevětší naší snahu už se nám ve druhé půli nepovedlo vůbec snížit a tak jsme nakonec prohráli 11-1. Je pravda, že šance jsme určité měli, ale soupeř byl opravdu těžký a tentokrát i nad naše síly. Gratulujeme soupeřům k výhře a příště to s námi určitě nebudou mít tak snadné!! Děkujeme za pěkný večer.