36. Kolo – DC Avalanchce x DC The Sluníčka – 26.05.2011

Na poslední zápas v této sezoně jsme se sešli v kombinované sestavě a s odhodláním co nejvíc zabojovat a zápas si užít. Už od prvních her byla znát kvalita soupeře, se kterým se nám až na pár výjimek nevedlo držet krok. I když se nám povedlo rychle vyrovnat na 1-1, tak další zbylý průběh už byl celkem jednoznačný. Po půli jsem prohrávaly 6-1 a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Ve druhé půli už stojí akorát za zmínku Mírovo zavření v 8.kole na 100- 1 krát 20 a 2 krát D-20. Zároveň v té hře získal pro nás druhý a poslední bod, poté ještě mých 125 bodů na středech při závěrečném criketu, které už nemělo na celkové skóre 10-2 v náš neprospěch žádný vliv. Na závěr ještě nesmím opomenout pochválit od soupeřů kapitána Sanyho, který hrál dobře a na došipné bych si musel vyslechnout, že se o něm vůbec nepíše..!!! Samozřejmě děkujeme domácímu týmu za super hry a pohodový večer. Ještě pozn. od Páji: Nejen BS, ale naprosto všichni soupeři hráli skvěle a výborně jsme se bavili.