41.kolo DC Vorvani-DC The Sluníčka 13.05 2015

K tomuto důležitému zápasu jsme opět nebyli kompletní a již tradičně chyběl Lukáš,ale po delší době se objevil Viki,tak se sepsáním soupisky nebyl problém a po 18 hod.se mohlo začít hrát.Nástup jsme měli dobrý když Leon v úvodní hře vyhrál 1-2.Soupeři se vzápětí povedlo vyrovnat.Viki prohrál 2-0.Do čtyřhry poté nastoupil s Leonem náš kapitán Pája a vedli si skvěle.Vítěztví 0-2 bylo skvělé.Do další hry jsem už nastopil já a také vítěztvím 0-2 navýšil naše vedení na 1-3.Bolkovi poté hra moc nevyšla a prohrou 2-0 soupeř snížil,ale to už byl na řadě cricket,který jsme spolu s Bolkem zvládli na výbornou a vítěztvím 0-2 navýšili naše vedení v půli na 2-4.Druhou půli jsme začali stejně jako tu první opět vítěztvím i když tentokrát 0-2 když jsem já porazil stejného soupeře jako v první půli a už to bylo 2-5.Domácí se,ale vzdát nechtěli a nejprve Leon prohrál svou dvouhru 2-1 a po něm jsem já spolu s Bolkem ve čtyřhře prohráli 2-0 a najednou to bylo už jen 4-5 a pomalu se schylovalo k dramatickému závěru.Co nám nešlo s Bolkem ve čtyřhře,tak se mu poté povedlo ve dvouhře vítěztvím 1-2 a odskok na 4-6.V další hře ,ale Viki prohrál 2-0 a před závěrečným cricketem to bylo 5-6 a rozhodnout musela poslední hra,kterou hrál spolu s Vikim Leon a kluci cricket zvládli perfektně a vítěztvím 0-2 pro nás získali důležitý bodík k celkovému trimfu 5-7 a velice dežité 2 bidy do celkového hodnocení.Na závěr patří poděkování oběma týmům za pěkný večer a domácím též za přichystané občerstvení.