4. Kolo – DC Vorvani x DC The Sluníčka – 05.07.2012

Na zápas se nás sešlo vcelku dost, ale Lubátor se Schnilákem zapomínají, že na zápas nejde přijít za minutu šest. Krátce po 18. hodině se začalo hrát. První hra 301 MO se nám celkem vydařila a ujali se rychle vedení. Škoda, že se nám v první půli nepovedlo vyhrát alespoň jeden ze dvou cricketů. Jinak všechny 501 DO skončily nerozhodně a tak i stav po první půli byl vyrovnaný 5-5. Bohužel ve druhé části se nám absolutně přestalo dařit a opět se ukázala naše slabina se zavíráním. Další bodíky jsme uhráli až již za rozhodnutého stavu a tak jsme nakonec prohráli se skórem 16:7. Jinak to byl celkem povedený večer a soupeřům gratulujeme k vítězství. Po zápase jsme ještě chvíli u soupeřů poseděli a domů jeli až ve 23 hodin. Dobře jsme se bavili, díky moc.