5. Kolo – DC The Sluníčka x DC Ropáci – 10.10.2013

Tak jsem si opět po delší době vzal na starost zápis z utkání a né ledajakého, jelikož se jednalo o derby s Ropákáma. A tak bylo jasné, že o dramatické momenty nebude nouze. My jsme měli malinko problém se sejít, jelikož jsme na začátku byli jen já s Kalim. Echo jsme měli, že dorazí později Leon s Bolkem a po půlce také Fanda. Začátek nám absolutně nevyšel a Ropáci na nás vletěi jak smyslů zbavení a rychle se ujali vedení 2-0. To se nám absolutně nezamlouvalo  a hned následující čtyhru jsme snížili. Poté Bolek vyrovnal. Leon sice prohrál, ale vynahradili to kluci v cricketu a tak skóre po půli bylo vyrovnané 3-3. Dala se očekávat dramatická druhá půle. Do té jsme vykročili správnou nohou a zásluhou Bolka s Leonem jsme se dostali poprvé v zápase do vedení o 2 bodíky. Čtyřhrou pak Ropáci snížili a závěr pak zůstal na mě a Fandovi. Žádné drama už jsme nepřipustili a po výhrách ve zbývajících zápasech jsme nakonec celý zápas ovládli celkovým skóre 8-4. Musím připustit, že Ropáci kousali až do samého konce a tak i jim na závěr patří poděkování za pěkný večer.