26. Kolo – DC The Sluníčka x DC Eagles – 15.03.2012

Na tento zápas s oblíbeným soupeřem jsme se těšili, jelikož s ním máme naše zatím jediné vítězství a proto jsme šli do tohoto zápasu hodně namotivovaní. Začátek jsme měli opět tragický a na našem kontě po třech hrách svítila stále nula. Jelikož už jsme takový stav s Eagles dovedli v sezoně otočit, tak jsme se nevzdávali a bojovali. Fanda s Mírou pak stihli do půle snížit na přijatelných a stále hratelných 2-4. Do druhé půle jsme vtrhli s velkou vervou porvat se o výsledek a utkání se pomalu začalo obracet v náš prospěch. V pořadí já a Fanda ve dvouhrách, Fanda s Mírou v lize a poté ještě Míra ve dvouhře jsme získali již nadějné vedení 6-4. Poté se dostal na řadu Lubátor na potvrzení vítězství, ale tomu to nějak moc a to i přes velkou snahu, lítat nechtělo a spíše si připisoval čárky za hody, ve kterých nehodil přes 15 bodů. Poté už nezbývalo nic jiného, než vše vsadit do cricketu, ve kterém hrál se mnou a měli jsme proti sobě těžkou dvojici Kolačný-Prošek Z. Jenže bohužel i přes mou dobrou hru se Lubátorovi dařilo pramálo a nakonec jsme podlehli 1-2. Díky tomu nás soupeři ve finále dotáhli na konečnou remízu 6-6. Lubátor pak svůj nepříliš zdařilý výkon revanšoval panákama pro tým. Na závěr ještě musím moc poděkovat Fandovi se Simčou, kteří se postarali o výborné občerstvení, po kterém si mlaskali i soupeři a už teď se těšíme na další zápas s Eagles.