27. Kolo – DC Panteři x DC The Sluníčka – 22.03.2012

Na tento zápas jsme se sjížděli po částech, ale před 18 hod. jsme byli 4 a mohlo se začít hrát. To jsme ještě měli výpomoc podavačů šipek v podobě Tomíka a Kubíka od Evči, která nás přišla povzbudit za což jí taky děkujeme. Od začátku jsme očekávali vyrovnaný a těžký boj. Hned úvodní hrou jsme díky Lubátorovi získali rychle vedení. Soupeř vzápětí vyrovnal, jelikož Míra byl ještě malinko nervózní a tolik se mu nevedlo, ale to hned vzápětí odčinil s Lubátorem ve čtyřhře, kterou zahrál na výbornou i s podporou Lubátora. Poté jsme přišli na řadu já s Kalim a navýšili jsme naše vedení na 1-4 a i když jsme následně prohráli po tuhém boji cricket o 1 střed, tak jsme měli v půli nadějné vedení 2-4. Soupeř se taky nechtěl vzdát a tak do začátku druhé půle vtrhnul do hry s velkým odhodláním a výsledkem bylo brzké vyrovnání na 4-4. Na řadu pak přišla důležitá čtyřhra, která měla napovědět, na kterou stranu se přesune menší psychická výhoda do závěrečných her. Byl to nervy drásající boj, který se rozhodoval ve třetím legu, ale tentokrát se štěstím pro nás, čímž jsme stejné dvojici vrátili těsnou prohru v cricketu. To nás nakoplo tak, že jsme já a Kali vyhráli s přehledem své dvouhry a rozhodli jsme o našem druhém vítězství v sezoně. Závěrečný cricket si pak užil Míra s Lubátorem, který nakonec po úvodním prohraném legu také otočili a přispěli k celkovému vítězství Sluníček 4-8. Na závěr bych chtěl poděkovat soupeřům za příjemný večer a super zápas.